Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Smart Air Fryer 5,5 L
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1 600 W
- Tvertnes ietilpība litros: 5,5 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Programmas: 12x
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
- Atkausēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Smart Air Fryer 5,5 L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Air Fryer 6L
no 67,10€

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 121,95€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,20€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 5.5 L EU fat-free fryer BHR8238EU

37,14€
42,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 5.5 L EU fat-free fryer BHR8238EU

74,92€
74,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer EU Power 1600 W Capacity 5.5 L White ( BHR8238EU 55031 BHR8238EU 430475 6941812773086 ) Fritēšanas iekārta

76,50€
76,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer MAF15 Wi-Fi 5.5 L biały 55031

83,31€
83,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer EU Power 1600 W Capacity 5.5 L White | BHR8238EU | 6941812773086

84,15€
84,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedais karstā gaisa friteris Xiaomi Smart Air Fryer 5.5l BHR8238EU, 1600W, 12prog., ar aplikāciju

89,00€
89,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 5.5L BHR8238EU

90,39€
90,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 5.5L White EU BHR8238EU 55031

91,00€
91,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gaisa fritieris Xiaomi MAF15 | BHR8238EU | 6941812773086

91,65€
91,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Mi Smart Air Fryer Viedais Aerogrils 5.5L (BHR8238EU)

91,95€
91,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L EU

93,90€
93,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L EU BHR8238EU

95,54€
95,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gaisa fritieris - Xiaomi - Gudrais gaisa fritieris - 5.5 L - Balts - Uzlabota gaisa cirkulācija

97,19€
97,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 5.5 L EU fat-free fryer | 55031 | 6941812773086

97,30€
97,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer MAF15 Wi-Fi 5.5 L white | 55031 | 6941812773086

97,65€
97,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart Air Fryer | 5.5L Balts
Smart Air Fryer | 5.5L Balts

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Smart Air Fryer 5.5L EU viedā sadzīves ierīce BHR8238EU

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Mi Smart Air Fryer Viedais Aerogrils 5.5L BHR8238EU

113,99€
116,49€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
Attaukošanas režīms, Grila režģis, Balss vadība
| Programmas: | 12x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras izvēle: | 40°C - 220°C |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Izmēri: | P28,6 cm x A38,6 cm x D29,1 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,1 kg |
| Tvertnes ietilpība litros: | 5,5 l |
|---|
| Jauda: | 1 600 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skata logs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Smart Air Fryer 5,5 L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































