Ilustrācija var atšķirties
Yamaha PSR-F52
Ražotājs: Yamaha
Ilustrācija var atšķirties
- Tastatūra
- Taustiņu skaits: 61
- Balsu vai Voices skaits: 32
- Iepriekšiestatījumi: 136
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Iebūvēti skaļruņi: Jā
- Displejs pieejams: Jā
- Izmēri: P920 mm x A73 mm x D266 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Yamaha PSR-F52
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yamaha
Populāri produkti

Yamaha PSR-E383
no 195,48€

Yamaha NP-35
no 276,25€

Yamaha PSR-E483
no 325,10€

Yamaha EZ-310
no 207,14€

Roland GO:KEYS 5
no 525,00€

Casio CDP-S110
no 299,00€

Casio CT-S200
no 125,00€

Casio SA-81
no 66,00€

Casio CT-S1-76
no 200,99€

Casio CT-S400
no 287,09€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Yamaha Keyboard PSR-F52

82,52€
82,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSR-F52 synthesizer Digital synthesizer 61 Black ( PSR F52 )

87,00€
87,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSR-F52 - keyboard | PSR-F52 | 4957812669719 | IKLYAMKEY0003

91,33€
91,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSR-F52 - keyboard DFDF3E6B1CB7294DB69F86D0E18F1AEE600A45D4

94,56€
94,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSR-F52 synthesizer Digital synthesizer 61 Black PSR-F52

96,10€
96,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSR-F52 - klaviatūra IKLYAMKEY0003

97,13€
97,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sintezators Yamaha PSR-F52

102,62€
102,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Balsu vai Voices skaits: | 32 |
|---|---|
| Iepriekšiestatījumi: | 136 |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Izmēri: | P920 mm x A73 mm x D266 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Taustiņu skaits: | 61 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Yamaha PSR-F52
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























