Ilustrācija var atšķirties
ZTE MC801A
Ražotājs: ZTE
Ilustrācija var atšķirties
- 5G maršrutētājs
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: 3,45 Gbit/s
- Datu pārraides ātrums: 1 775 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 1x
Cenas vēsture
1M 3M6M
ZTE MC801A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ZTE
Populāri produkti

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 349,51€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 390,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 302,03€

AVM Fritz! Box 7590
no 231,30€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 310,90€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 201,35€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 460,00€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€

AVM Fritz! Box 7590 AX Exclusive Edition
no 236,92€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Router ZTE MC801A 5G router .

269,85€
269,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZTE MC801A Белый
MC801A Белый

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P124 mm x D70 mm x A182 mm |
|---|---|
| Svars: | 632 g |
| Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: | 3,45 Gbit/s |
|---|---|
| Datu pārraides ātrums: | 1 775 Mbit/s ar WLAN |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 1x |
| 2,5Gigabit-LAN-porti: | 0x |
| Šifrēšana: | WPA, WPA2, WPS |
| 5G: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Savienojumi: | Antena, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ZTE MC801A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















