Ilustrācija var atšķirties
ZTE MF920U
Ražotājs: ZTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mobilais piekļuves punkts
- Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: 150 Mbit/s
- Datu pārraides ātrums: 150 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n
- WLAN frekvence: 2,4 GHz
- Šifrēšana: WPA2
- 4G/LTE: Jā
- Savienojumi: USB-Micro
Cenas vēsture
1M 3M
ZTE MF920U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ZTE
Populāri produkti

ZTE MU5001
no 230,70€

TP-Link M8550
no 355,80€

Starlink Mini
no 355,00€

TP-Link M7000
no 36,99€

TP-Link M7650
no 152,99€

Netgear Nighthawk M3
no 421,20€

TP-Link M7750
no 157,00€

TP-Link M7010
no 42,11€

D-Link DWR-932
no 18,50€

Netgear Nighthawk M1 Mobilais
no 349,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ZTE MF920U 4G WLAN Hotspot - schwarz 4G Wi-Fi Hotspot - 150 Mbit / s D / L-Geschwindigkeit mit einem 2000-mAh-Akku, der 16 Wi-Fi-Geräte unterstützt. (Keine Antennenanschlüsse) (MF920U-B)

68,51€
73,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P87 mm x D124 mm x A44,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 178 g |
| Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: | 150 Mbit/s |
|---|---|
| Datu pārraides ātrums: | 150 Mbit/s ar WLAN |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz |
| Šifrēšana: | WPA2 |
| 4G/LTE: | Jā |
| Savienojumi: | USB-Micro |
| SIM tehnoloģija: | Mikro-SIM |
Cenas vēsture
1M 3M
ZTE MF920U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















