iRobot Roomba Combo i8+ (i857840)
Ražotājs: iRobot
- Putekļu sūcējs robots
- Savākšanas tilpums: 0,36 l
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Aspirācijas stacija: Jā
- Papildu sprauslas: Sānu birste
- Bez maisiņa: Jā
- Ūdens tvertne: 210 ml
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
iRobot Roomba Combo i8+ (i857840)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iRobot
Populāri produkti

Dreame X50 Ultra Complete
no 673,00€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 785,40€

Roborock Saros 10R
no 854,65€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 759,40€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 375,79€

Roborock Saros 20X
no 1 321,80€

Roborock S8 MaxV Ultra
no 860,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
iRobot Combo i8+ Bagless Black i8578

447,25€
452,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P34 cm x A9,30 cm x D34,20 m |
|---|---|
| Svars: | 3,38 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 0,36 l |
| Ūdens tvertne: | 210 ml |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Automātiski |
| Filtrēšanas sistēma: | Augstas efektivitātes filtrs |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Netīrumu noteikšanas funkcija: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Sensori: | Kamera, Kritiena sensors, Tuvuma sensors |
| Aspirācijas stacija: | Jā |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Papildu sprauslas: | Sānu birste |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 75 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 3 h |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
iRobot Roomba Combo i8+ (i857840)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
IronWolf NASIrving NBAIsadora Skropstu TušaISDN BRIIskra AntenaIspido ĶiveresIstabas IekārtasIsteady MobileIzlīdzinošais BetonsLogitech Combo TouchRS 2 Pro ComboLogitech MK295 comboLogitech Combo Touch 11Logitech MK270 ComboZhiyun Smooth 5 ComboCrane M3 ComboZhiyun Crane M3 ComboLogitech Combo Touch 10.2Logitech MK295 Silent Wireless Combo




















