iRobot Roomba Combo j5+ (j5578)
Ražotājs: iRobot
- Putekļu sūcējs robots
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Aspirācijas stacija: Jā
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Sānu birste
- Bez maisiņa: Jā
- Ūdens tvertne: 210 ml
- Strāvas padeve: Akumulators, Barošanas bloks
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Automātiski
Cenas vēsture
1M 3M6M
iRobot Roomba Combo j5+ (j5578)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iRobot
Populāri produkti

Dreame X50 Ultra Complete
no 673,00€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 785,40€

Roborock Saros 10R
no 854,65€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 770,00€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 375,79€

Roborock Saros 20X
no 1 321,80€

Roborock S8 MaxV Ultra
no 860,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j5+ | J557840 | 5060944997106

839,15€
839,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
iRobot Roomba Combo j5+ cleaning robot | J557840 | 5060944997106

841,75€
841,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robotputekļsūcējs iRobot Roomba Combo j5+ | J557840 | 5060944997106

865,50€
865,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Irobot Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j5+ J557840

964,84€
964,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P85,1 cm x A86,1 cm |
|---|---|
| Diametrs: | 339 mm |
| Svars: | 3,4 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Ūdens tvertne: | 210 ml |
| Strāvas padeve: | Akumulators, Barošanas bloks |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Automātiski |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Netīrumu līmeņa noteikšana: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Sensori: | Kamera |
| Aspirācijas stacija: | Jā |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Sānu birste |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
iRobot Roomba Combo j5+ (j5578)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
IronWolf NASIrving NBAIsadora Skropstu TušaISDN BRIIskra AntenaIspido ĶiveresIstabas IekārtasIsteady MobileIzlīdzinošais BetonsLogitech Combo TouchRS 2 Pro ComboLogitech MK295 comboLogitech Combo Touch 11Logitech MK270 ComboZhiyun Smooth 5 ComboCrane M3 ComboZhiyun Crane M3 ComboLogitech Combo Touch 10.2Logitech MK295 Silent Wireless Combo























