Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85F 4K Vision AI Smart TV 2025 GQ55QN85FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85F 4K Vision AI Smart TV 2025 GQ55QN85FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 803,70€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 805,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 380,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ55QN85FAUXZG QLED TV - 55 - silver UltraHD/4K Neo-QLED Mini-LED PVR 100Hz panel ( GQ55QN85FAUXZG ) LED Televizors

970,00€
970,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
138cm/55 (3840x2160) Samsung GQ55QN85FAUXZG 16:9 Neo QLED Mini-LED 100Hz 4x HDMI 2x USB Twin-Tuner Dolby Atmos Silver

1 016,11€
1 021,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ55QN85FAUXZG, QLED TV - 55 - silver, UltraHD/4K, Neo-QLED, Mini-LED, PVR, 100Hz panel GQ55QN85FAUXZG

1 119,90€
1 119,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2204981 |
|---|---|
| MPN: | GQ55QN85FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 75 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 166 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,80 cm x A70,60 cm x D4,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,80 cm x A76,10 cm x D24,70 cm |
| Svars: | 17 kg |
| Svars ar statīvu: | 18 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85F 4K Vision AI Smart TV 2025 GQ55QN85FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KQLED 4K Smart TVNeo QLED 4KSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K Smart55 QLED 4KSamsung TV 4K 55Samsung QLED 65 4K Smart TVSamsung Neo QLED 65 4K

























