Ilustrācija var atšķirties
AOC 24G2SPAE/BK
Ražotājs: AOC
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 23,8"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 21 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
AOC 24G2SPAE/BK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
AOC
Populāri produkti

AOC Agon Q27G3XMN/BK
no 263,30€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
AOC 24G2SPAE/ BK 23.8" IPS 16:9 (Paraugs) monitors 24G2SPAE/BK

99,99€
99,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor AOC 24G2SPAE/BK | 24G2SPAE/BK | 4038986140553

130,05€
130,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 24G2SPAE/BK | 24G2SPAE/BK | 4038986140553

132,00€
132,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 24G2SPAE/ BK 23.8" IPS 16:9 monitors 24G2SPAE/BK

139,99€
139,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 24G2SPAE/BK Monitors 23.8" 24G2SPAE/BK

142,80€
142,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors AOC 24G2SPAE/BK | 24G2SPAE/BK | 4038986140553

146,40€
146,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 24G2SPAE/BK Monitors 23.8" (24G2SPAE/BK)

164,95€
164,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 24G2SPAE/BK Monitors 23.8" 24G2SPAE/BK (4038986140553) ( JOINEDIT89739873 )

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | 24G2SPAE/BK |
|---|---|
| EPREL: | 1 237 350 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 21 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 21 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P53,9 cm x A37,5 cm x D22,7 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,4 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,5 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,8" |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 165 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
AOC 24G2SPAE/BK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























