Ilustrācija var atšķirties
ASRock Arc B580 Steel Legend OC 12GB (90-GA5CZZ-00UANF)
Ražotājs: ASRock
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: Intel Arc B580
- GPU takts frekvence: 2 670 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 400 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Arc B580 Steel Legend OC 12GB (90-GA5CZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASRock
Populāri produkti

Intel Arc Pro B50 16GB (33P6PEB0BB)
no 412,40€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASROCK Vaizdo plokštė Intel B580 SL 12GO 12GB GDDR6 192bit 3DP HDMI

398,95€
403,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 400 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 19 200 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 190 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| Intel adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | Intel Arc B580 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 670 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 800 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P131 mm x G298 mm x A51 mm |
| Svars: | 834 g |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.6 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Arc B580 Steel Legend OC 12GB (90-GA5CZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASRock
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Asrock B150M HDVAsrock B250MAsrock B250M HDVAsrock B550 HDVASRock B550 Phantom Gaming 4Asrock B550M HDVAsrock B760M HDV M.2 D4ASUS B350M aASUS TUF 165HzPlantronics LegendMontblanc LegendViper SteelPlantronics Voyager LegendStainless 420 SteelAsrock 610Asrock HDVAsrock 310Patriot Viper Steel 3600Asrock H610






















