Ilustrācija var atšķirties
ASRock Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB OC (90-GA61ZZ-00UANF)
Ražotājs: ASRock
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB OC (90-GA61ZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASRock
Populāri produkti
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Asrock Radeon RX 9070 Challenger 16GB AMD GDDR6 RX9070XT CL 16G

668,07€
668,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock Graphics card Radeon RX 9070 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 256bit 3DP/HDMI | RX9070XT CL 16G | 4710483942761 | VGAASRATI0111

670,10€
670,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Karta graficzna RX 9070 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 256bit 3DP/HDMI | RX9070XT CL 16G | 4710483942761 | VGAASRATI0111

683,00€
683,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics CardASROCKAMDRadeon RX 9070 XT16 GBGDDR6256 bitPCI Express x16 5.0ActiveRX9070XTCL16G ( RX9070XT CL 16G 90-GA61ZZ-00UANF ) video karte

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB AMD GDDR6 | RX9070XT CL 16G | 4710483942761 | VGAASRATI0111

718,27€
718,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Radeon RX 9070 Challenger 16GB AMD GDDR6 RX9070XT CL 16G

718,87€
723,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asrock Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB AMD GDDR6 | RX9070XT CL 16G | 4710483942761 | VGAASRATI0111

772,00€
778,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Grafiskās karte / Video kartes Asrock Graphics Card||AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTCL16G RX9070XT CL 16G

888,79€
891,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asrock Radeon RX 9070 Challenger 16GB AMD GDDR6 RX9070XT CL 16G

999,66€
1 002,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 970 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P123 mm x G290 mm x A56 mm |
| Svars: | 1,04 kg |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB OC (90-GA61ZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































