Ilustrācija var atšķirties
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB (90-GA5DZZ-00UANF)
Ražotājs: ASRock
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB (90-GA5DZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASRock
Populāri produkti
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB ( 90 GA5DZZ 00UANF 4711581490451 RX9070XT SL 16G ) video karte 90-GA5DZZ-00UANF

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB | 90-GA5DZZ-00UANF | 4711581490451

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASROCK Radeon RX 9070 XT Steel Legend Grafikkarte 16GB GDDR6 1x HDMI 3x DP | RX9070XT SL 16G | 4711581490451 | KGASRA907578100

724,50€
724,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTSL16G|RX9070XT SL 16G

729,87€
729,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASROCK Graphics Card ASROCK AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB RX9070XT SL 16G
736,82€
739,72€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Vaizdo plokštė AMD ASRock RX9070XT SL 16G 16GB GDDR6 PCIe 5.0

736,89€
741,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTSL16G | RX9070XT SL 16G | 4711581490451

748,00€
754,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB | RX9070XT SL 16G | 4711581490451 | KGASRA907578100

749,00€
749,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Steel Legend Radeon RX 9070 XT 16 GB graphics card RX9070XT SL 16G

749,26€
749,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit videokarte 90-GA5DZZ-00UANF

799,99€
799,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 (RX9070XT SL 16G) 90-GA5DZZ-00UANF

808,05€
808,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTSL16G RX9070XT SL 16G

828,16€
830,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-ASROCK-AMD-Radeon RX 9070 XT-16 GB-GDDR6-256 bit-PCI Express x16 5.0-Active-RX9070XTSL16G

832,60€
834,50€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Videokarte Asrock Radeon RX 9070 XT

833,76€
833,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asrock Graphics Card||AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTSL16G RX9070XT SL 16G

921,35€
923,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASRock Steel Legend Radeon RX 9070 XT 16 GB graphics card RX9070XT SL 16G

1 115,46€
1 117,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 970 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P131 mm x G298 mm x A58 mm |
| Svars: | 1,16 kg |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB (90-GA5DZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































