Ilustrācija var atšķirties
Alpina AL4 46 SA
Ražotājs: Alpina
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Aizmugurējā izmešana, Noķeršana, Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 46 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 1.200 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 65 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 6
- Darbības troksnis: 96 dB
- Maks. jauda: 1,90 kW
Cenas vēsture
1M
Alpina AL4 46 SA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alpina
Populāri produkti

avots: 220.lv
Alpina AL5 51 SAQ
no 526,00€

Scheppach MP132-42
no 244,55€

Einhell GC-PM 56/2 S HW (3404860)
no 464,25€

Stiga Park 500 W
no 4 274,30€

Scheppach BMS196-88
no 678,70€

avots: e4u.lv
Scheppach MS161-46 (5911244905)
no 216,15€

Einhell GC-PM 51/3 S HW (3404333)
no 370,00€

Stiga Combi 48
no 433,99€

Stiga Combi 53 S
no 499,90€

AL-KO Premium 520 SP-H (119969)
no 635,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Benzīna pašgājēja zāles pļāvējs Alpina AL4 46 SA, 1.8 kW

460,00€
460,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Līmeņa indikators: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas maiss: | 60 l |
| Regulējams rokturis: | Jā |
| Izmēri: | P54 cm x A110 cm x D157 cm |
|---|---|
| Svars: | 25 kg |
| Darbības troksnis: | 96 dB |
|---|---|
| Maks. jauda: | 1,90 kW |
| Maks. jauda: | 2,58 Zs |
| Maks. jauda pie: | 2.900 apgr./min |
| Dzinēja tilpums: | 123 cm³ |
| Tvertnes tilpums: | 0,75 l |
| Aizmugurējā izmešana, Noķeršana, Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 46 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 65 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 6 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 1.200 m² |
Cenas vēsture
1M
Alpina AL4 46 SA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















