Ilustrācija var atšķirties
Alpina BL 320 E
Ražotājs: Alpina
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Noķeršana
- Darba platums (griešanas platums): 32 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 900 m²
- Jauda: 1.000 W
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 65 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 3
- Savākšanas maiss: 25 l
Cenas vēsture
1M 3M6M
Alpina BL 320 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alpina
Populāri produkti

Alpina AL1 38 E
no 225,00€

Gardena PowerMax 37/1800 G2 (14637-20)
no 179,66€

Einhell GC-EM 1500/36 (3400156)
no 163,19€

Makita ELM4120
no 193,85€

Makita ELM3320
no 115,83€

Einhell GC-EM 1032 (16932623)
no 57,98€

Makita ELM4620
no 348,99€

Ryobi RLM15E36H
no 145,16€

Einhell GC-EM 1600/37 (3400080)
no 120,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskais zāles pļāvējs Alpina BL 320 E, 1,0 kW

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savākšanas maiss: | 25 l |
|---|
| Izmēri: | P38 cm x A28,50 cm x D61 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,50 kg |
| Noķeršana |
| Jauda: | 1.000 W |
|---|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 32 cm |
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 65 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 3 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 900 m² |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Alpina BL 320 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















