Ilustrācija var atšķirties
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 3 (2024)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Streaming nūjiņkopa
- Video straumēšana: Jā
- Audio straumēšana: Jā
- Full-HD: Jā
- 4K (UHD): Jā
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- HDR: Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 3 (2024)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Fire TV Stick 4K Select
no 33,90€

Strong LEAP-S3 PRO
no 78,00€

Telekom MagentaTV One (2. Gen.)
no 151,25€

Homatics Box R 4K Plus
no 189,00€

Apple TV 4K 2022 128GB (MN893FD/A)
no 182,15€

HD PLUS IP TV nūjiņa
no 54,68€

Strong LEAP-S3
no 59,00€

Strong LEAP-S3+ V2
no 63,00€

Xiaomi TV Stick 4K (2. paaudze)
no 46,37€

Strong SRT41
no 47,00€
47 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Fire TV Stick 4K 3th Generation (2024) B0CJKTWTVT (0840268946616) ( JOINEDIT88441338 )

47,00€
47,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4k 2024 with Alexa (B0CJKTWTVT) | 514421 | 0840268946616 | WLONONWCROKOL

47,70€
47,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick 4K 2024/Uszkodzone opakowanie B0CJM1GNFQ/UO (5903719142892) ( JOINEDIT76617364 )

48,00€
48,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 840268935092 (840268935092) ( JOINEDIT88850164 )

48,00€
48,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 Multivides atskaņotājs | B0CJM1GNFQ | 840268935092

48,71€
48,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 Multivides atskaņotājs B0CJM1GNFQ (840268935092) ( JOINEDIT87862327 )

49,00€
49,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024/Uszkodz.Opak. B0CJM1GNFQ/UO

50,46€
55,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 Media streaming device B0CJM1GNFQ

51,57€
51,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 Smart TV konsole B0CJM1GNFQ

51,99€
51,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMAZON FIRE TV STICK 4K ar Wi-Fi, Bluetooth, Alexa | 0840268946616 | 0840268946616

53,05€
53,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 ( B0CJM1GNFQ ) spēļu aksesuārs

56,00€
56,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick 4K SELECT 8GB Black B0C6W3D4RM

56,54€
56,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 B0CJM1GNFQ

60,17€
60,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K 2024 B0CJM1GNFQ

60,46€
65,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Fire TV Stick 4K TV HDMI 4K Ultra HD Fire OS

61,44€
63,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Amazon Fire TV Stick 4K 3th Generation (2024) B0CJKTWTVT

64,88€
67,38€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Amazon Fire TV Stick 4K MAX 2023 media player | B0BP9SNVH9 | 840268907969 | WLONONWCRGPH3

69,74€
69,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P30 mm x D108 mm x A14 mm |
|---|---|
| Svars: | 43,5 g |
| Video straumēšana: | Jā |
|---|---|
| Audio straumēšana: | Jā |
| Full-HD: | Jā |
| 4K (UHD): | Jā |
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
| HDR: | Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD |
| WLAN: | Jā |
| Wi-Fi standarts: | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Operētājsistēma: | Fire OS |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB-Micro |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | USB-Micro |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 3 (2024)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















