Ilustrācija var atšķirties
Amazon Kindle Scribe 16GB Premium-Ievades pildspalva
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- e-grāmatu lasītājs
- Displeja izmērs: 25,90 cm (10,20)
- Cietā diska ietilpība: 16 GB
- Svars: 433 g
- Procesora modeļa numurs: Dual Core
- Procesora takts: 1 GHz
- Izšķirtspēja: 1.440 Pikseļi x 1.920 pikseļi
- Punktu blīvums: 300 ppi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle Scribe 16GB Premium-Ievades pildspalva
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 111,03€

Tolino Vision Color
no 70,10€

Pocketbook InkPad 4
no 258,85€

Pocketbook Verse Pro Krāsa
no 155,90€

Kobo Clara BW
no 144,45€

Pocketbook Verse Pro
no 151,55€

Tolino Shine Color
no 131,10€

Pocketbook Verse
no 117,35€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 474,25€

Pocketbook InkPad One
no 284,30€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Kindle Scribe 10.2" 16GB (Premium Pen) Black | B09BRW6QBJ | 840080554570

309,05€
309,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Scribe 10,2" 16GB (Premium Pen) Black | B09BRW6QBJ | 840080554570

317,90€
317,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Scribe 16GB, ohne Werbung, Premium-Eingabestift, schwarz (B09BRW6QBJ)

337,31€
342,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Czytnik Amazon Kindle Scribe 16GB z premium rysikiem (B09BRW6QBJ)

340,31€
340,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Scribe e-book reader Touchscreen 16 GB Wi-Fi Anthracite B0CZB5RHWX

345,51€
350,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Kindle Scribe 16GB, Premium Stylus, Tungsten Grey | B0CZB5RHWX | 0840414690455

354,05€
354,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle Scribe 16GB z premium rysikiem (B09BRW6QBJ) | B09BRW6QBJ | 840080554570

362,80€
362,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon - Kindle Scribe 2024 16GB Premium Pen Grey 1285884

379,87€
379,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Scribe 10,2" 16GB Black | B0CZB5RHWX | 840414690455

382,30€
382,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Czytnik Amazon Kindle Scribe 16GB (B0CZB5RHWX)

384,04€
384,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Scribe 10,2" 16GB Black | 525094 | 0840414690455 | WLONONWCROOX2

395,07€
395,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kindle Scribe 10 2 incl. Premium Pen CF95290 (0840080554570) ( JOINEDIT67594252 ) Elektroniskais grāmatu lasītājs

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektroniskais grāmatu lasītājs Amazon Kindle Scribe 2024 16GB Tungsten Grey

544,00€
544,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektroniskais grāmatu lasītājs Amazon Kindle Scribe

575,56€
575,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 42 h |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 16 GB |
|---|
| Izmēri: | P196,50 mm x A229 mm x D5,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 433 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Procesora modeļa numurs: | Dual Core |
|---|---|
| Procesora takts: | 1 GHz |
| Displeja izmērs: | 25,90 cm (10,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 1.920 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300 ppi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle Scribe 16GB Premium-Ievades pildspalva
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























