Ilustrācija var atšķirties
Pocketbook InkPad 3
Ražotājs: Pocketbook
Ilustrācija var atšķirties
- e-grāmatu lasītājs
- Displeja izmērs: 19,81 cm (7,80)
- Cietā diska ietilpība: 8,00 GB
- Operētājsistēma: Linux
- Svars: 210,00 g
- Procesora modeļa numurs: Dual Core
- Procesora takts: 1,00 GHz
- Atmiņas lielums: 1,00 GB
Ražotājs:
Pocketbook
Populāri produkti

Pocketbook Era 16GB
no 195,10€

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 111,03€

Tolino Vision Color
no 67,45€

Amazon Kindle Colorsoft 16GB
no 193,26€

Tolino Shine Color
no 131,10€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 484,96€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PocketBook InkPad One 1030 10.3" E-ink Mobius 32GB Wi-Fi E-reader – Matte Black 07B80D229F3B3D0A899E5096350978F8D5D66E55

335,36€
335,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 30,00 d |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1 900,00 mAh |
| Cietā diska ietilpība: | 8,00 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Nē |
|---|---|
| Ar audio adapteri |
| Izmēri: | P136,50 mm x A195,00 mm x D8,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 210,00 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Nē |
| Iebūvēti skaļruņi: | Nē |
| Atmiņas lielums: | 1,00 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dual Core |
|---|---|
| Procesora takts: | 1,00 GHz |
| Operētājsistēma: | Linux |
|---|
| Displeja izmērs: | 19,81 cm (7,80) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1 404 Pikseļi x 1 872 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300,00 ppi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB-B, USB-Micro |
Populāri produkti























