Ilustrācija var atšķirties
Apogee Electronics Groove
Ražotājs: Apogee Electronics
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņu pastiprinātājs
- Signāla-trokšņa attiecība: 117 dB
- Savienojumi: Austiņas, USB 2.0
- Pārraides diapazons: 10 Hz - 20 kHz
- Kanālu skaits: 1
- Izejas pretestība: 600 Ω
- Skaļuma regulēšana: Jā
- Izmēri: P30 mm x A16 mm x D95 mm
Ražotājs:
Apogee Electronics
Populāri produkti

Yamaha A-S201
no 259,00€

Pioneer A-40AE
no 339,27€

Yamaha A-S701
no 682,99€

Yamaha A-S501
no 559,00€

Bluesound Powernode N331
no 1 035,00€

Yamaha A-S301
no 368,45€

WiiM Amp Pro
no 417,30€

Pro-Ject Pre Box S2 Digital
no 400,00€

Magnat MA-900
no 853,83€

Mackie HM-4
no 34,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
No name Apogee GROOVE Anniversary DAC and Headphone Amp APG-805676301419-AE (0805676303383) ( JOINEDIT89104623 )

445,00€
445,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P30 mm x A16 mm x D95 mm |
|---|---|
| Svars: | 45 g |
| Kanālu skaits: | 1 |
|---|---|
| Izejas pretestība: | 600 Ω |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Signāla-trokšņa attiecība: | 117 dB |
| Savienojumi: | Austiņas, USB 2.0 |
| Pārraides diapazons: | 10 Hz - 20 kHz |
Populāri produkti















