Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi (MH304TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,58 cm (10,86")
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi (MH304TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
38 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple (MH304TY/A) | MH304TY/A | 0195950823646 | 1H62-0DN

618,05€
618,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'' M4 WiFi 128GB spaceGray | MH304TY/A | 0195950823646

618,95€
618,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 27.9 cm (11) MH304TY/A

647,13€
652,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey | MH304HC/A

647,70€
647,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey MH304HC/A

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" (128GB) (gray Gen 8 / 2026) MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT87371324 )

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey | Apple | MH304HC-A | 195950823516

654,65€
654,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPad Air 11 128GB 8th Gen. (2026) WIFI space grey MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT88007134 )

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple APPLE iPad Air 11 WiFi 128GB Grey MH304TY/A

667,67€
667,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 (2026) | Wi-Fi 128 GB Серый
iPad Air 11" M4 (2026) | Wi-Fi 128 GB Серый

679,00€
679,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 128GB Space Grey MH304HC/ A planšetdators MH304HC/A

679,00€
679,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 2026 8Gen 11" 128GB M4 S.Grey ITA MH304TY/A | MH304TY/A | 195950823646

695,00€
701,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - Space Grey | 587376 | 0195950823646 | WLONONWCRPMUF

714,72€
714,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi 128GB Gwiezdna szarość MH304HC/A

718,66€
718,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 inches WiFi 128GB Space Grey | MH304HC/A | 195950823516 | RTAPP110IAMH304

719,35€
719,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi 128GB Gwiezdna szarość MH304HC/A

719,63€
724,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Tablet Apple 3JG Apple iPad Air 11'' M4 WiFi 128GB spacegrau MH304TY/A

720,50€
720,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 11" 8 gen. 128 GB Grafitowy (MH304HC-A) MH304HC-A

728,63€
728,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'', M4 (2026), 128 GB, WiFi, space gray - Tablet MH304HC/A

745,10€
745,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" (128GB) (gray, Gen 8 / 2026) MH304TY/A

754,10€
754,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi 128GB (spacegrau) MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT88145263 ) Planšetdators

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 2026 8Gen 11" 128GB M4 S.Grey ITA MH304TY/A 195950823646 MH304TY/A (195950823646) ( JOINEDIT87371323 ) Planšetdators

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" 8. paaudze 128 GB Graphite (MH304HC-A) | MH304HC-A | 195950823516

667,30€
667,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 27.9 cm (11) MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT87964423 )

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 WIFI 128GB (SpaceGrau) iOS MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT87142063 ) Planšetdators

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi 128GB - Space Grau MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT86878857 )

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi 11 128GB 12GB MH304KN/A (0195950823646) ( JOINEDIT87208781 )

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 (M4) 128GB Wi-Fi Space Grey MH304TY/A (0195950823646) ( JOINEDIT89482014 ) Planšetdators

690,00€
690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - Space Grey 587376 (0195950823646) ( JOINEDIT87987366 ) Planšetdators

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 inches WiFi 128GB Space Grey MH304HC/A (195950823516) ( JOINEDIT86951081 ) Planšetdators

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3459 |
| EPREL: | 2 556 298 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 62 stundas 0 minūtes |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P247,6 mm x A178,5 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 464 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,58 cm (10,86") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi (MH304TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi



































