Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 17 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 26
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,9 cm (6,3")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A19
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 052,93€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 378,30€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 198,06€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 738,47€
265 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE IPHONE 17 256GB BLACK MG6J4SX/A MG6J4SX/A (0195950643534) ( JOINEDIT89451613 ) Mobilais Telefons

970,00€
970,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17/256GB BLACK MG6J4 APPLE MG6J4SX/A

973,61€
978,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 17 256GB Sage MG6N4HX/A | MG6N4HX/A | 195950644258 | GS-T-APL-1763

975,10€
975,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPhone 17 | Black | 6.3 " | Super Retina XDR display | 2622 x 1206 pixels | A19 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 5G | Main camera resolution 48+48 MP | Secondary camera resolution 18 MP | iOS | MG6J4HX/A | 195950643459

977,05€
977,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPhone 17 | Lavender | 6.3 " | 2622 x 1206 pixels | OLED | A19 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | Nano SIM | 5G | Main camera resolution 48 MP | iOS 26 | Secondary camera resolution 48 MP | MG6M4HX/A | 195950644050

977,05€
977,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPhone 17 | White | 6.3 " | 2622 x 1206 pixels | OLED | A19 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | Nano SIM | 5G | Main camera resolution 48 MP | iOS 26 | Secondary camera resolution 48 MP | MG6K4HX/A | 195950643657

977,05€
977,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
iPhone 17 256GB White ( MG6K4ZD/A 195950643787 MG6K4HX/A MG6K4ZD/A?AT )

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 5G 256GB Black EU MG6J4SX/A 195950643534 (195950643534) ( JOINEDIT85046998 ) Mobilais Telefons

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 - 6.3 - 256GB Mobile Phone lavender iOS NON DEP MG6M4ZD/A ( JOINEDIT87334394 )

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPhone 17 | White | 6.3 " | 2622 x 1206 pixels | OLED | A19 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | Nano SIM | 5G | Main camera resolution 48 MP | iOS 26 | Secondary camera resolution 48 MP MG6K4HX/A

981,40€
988,40€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPhone 17 - 6.3 - 256GB white iOS NON DEP MG6K4ZD/A ( JOINEDIT87334392 )

985,00€
985,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 - 6.3 - 256GB Mobile Phone Sage iOS NON DEP MG6N4ZD/A ( JOINEDIT87334395 )

985,00€
985,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 5G 256GB White EU MG6K4QL/A 195950643701 (195950643701) ( JOINEDIT89348785 ) Mobilais Telefons

985,00€
985,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17 256GB Black - MG6J4HX/A

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17 256GB Lavender - MG6M4HX/A

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256 GB Фиолетовый
iPhone 17 256 GB Фиолетовый

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256 GB Чёрный
iPhone 17 256 GB Чёрный

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256 GB Синий
iPhone 17 256 GB Синий

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blue 255E0CC5C134B20C087A6C9C0E96BD8EF815AE10

990,98€
990,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Sage 5E1A4745BF58ACFC1796CFD0FEB916CD251DDA48

990,98€
990,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blue 23FF8378EFB3605BA2485806ED47EAFF49B0AA2C

990,98€
990,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 17 8/256GB Biay (MG6K4HX-A) MG6K4HX-A

991,89€
991,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Viedtālrunis 256GB Black (MG6J4HX/A)

993,95€
993,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Viedtālrunis 256GB Black | MG6J4HX/A | 0195950643534

994,00€
1 000,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 17 Mist Blue 6.3 " Super Retina XDR display 2622 x 1206 pixels A19 Internal RAM 8 GB 256 GB Dual SIM 5G M MG6L4HX/A (195950643855) ( JOINEDIT87305283 ) Mobilais Telefons

995,00€
995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPhone 17 256GB Lavender (MG6M4ZD/A) 195950644180 (195950644180) ( JOINEDIT87546548 ) Mobilais Telefons

995,00€
995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB - Black MG6J4QL/A (0195950643503) ( JOINEDIT87768171 )

995,00€
995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB - Black (Atjaunināts, stāvoklis labi) IPHONE_17_256
Displejs:
Super Retina XDR displejs
6,3 collu (pa diagonāli) pilnekrāna OLED displejs
HDR displejs
True Tone
Procesors:
A19
Kamera:
Divu 48 MP fusion kameru sistēma
Optiskā attālināšana 2x
Digitālā tālummaiņa līdz 10x
Nakts režīms
Video ierakstīšana :
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
720 p HD videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē
TrueDepth-kamera:
18MP Center Stage camera
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
Nakts režīms
Akumulators:
Video demonstrēšana: līdz 27 stundām
Cits:
Action pogu
Camera control
Apple Intelligence
Face ID
MagSafe
Nano-sim
Noturība pret šļakatām un putekļiem IP68
Bezvadu uzlāde (darbojas ar Qi2 lādētājiem)
Ātrās uzlādes iespēja

996,00€
996,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 (256GB) lavender MG6M4ZD/A

996,97€
996,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Sage 94EEBE0C993A1565F86A380C04E82E607A7C430C

998,66€
998,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 41h 0 min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P71,5 mm x A149,6 mm x D7,95 mm |
|---|---|
| Svars: | 177 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 48 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 18 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Apple iOS 26 |
| Procesors: | Apple A19 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,9 cm (6,3") |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 206 Pikseļi x 2 662 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Iphone 15 pro 256gbApple MacBook Pro 17Apple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB





























