Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 512GB (MHFE4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple A18 Pro
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
- Svars: 1,23 kg
- Procesors: Apple
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 512GB (MHFE4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 200,45€
39 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Neo 13-inch : A18 Pro chip with 6core CPU and 5core GPU 8GB 512GB SSD Touch ID - Citrus MHFE4ZE/A (195950852479) ( JOINEDIT87802990 ) Portatīvais dators

790,00€
790,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8 Gt 512 Gt kannettava sitrus MHFE4KS/A (0195950852257) ( JOINEDIT87111160 )

800,00€
800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Neo - A18 Pro 13" 8GB 512GB Mac OS Cytrusowozolty US MHFE4ZE/A/USZ1TR00026 (5902002378468) ( JOINEDIT88134170 ) Portatīvais dators

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro/8/512GB 6C CPU 5C GPU Citrus MHFE4D/A | MHFE4D/A | 0195950852134 | 1A04-24C

806,65€
806,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13'' A18 Pro 8GB 512GB Touch zitrus | MHFE4D/A | 0195950852134

808,25€
808,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 6‑core CPU 5‑core GPU/8GB/512GB/Touch ID/Citrus/INT - MHFE4ZE/A MHFE4ZE/A (0195950852479) ( JOINEDIT87769853 ) Portatīvais dators

825,00€
825,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 512SSD EN Citrus MHFE4ZE/A MHFE4ZE/A (195950852479) ( JOINEDIT87765821 )

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MHFE4DK/A (0195950852141) ( JOINEDIT86963845 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
13inch MacBook Neo Apple A18 Pro chip with 6core CPU and 5core GPU 8GB 512GB SSD Touch ID Citrus MHFE4ZE/A (0195950852479) ( JOINEDIT88329027 )

885,00€
885,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 16 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,50 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Krāsa: | Citrusaugļi |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P297,50 mm x A12,70 mm x D206,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A18 Pro |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.408 Pikseļi x 1.506 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 512GB (MHFE4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13 16GBApple MacBook Pro 13 2011Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 2015Apple MacBook Pro 13 2017Apple MacBook Pro 13 i5Apple MBPApģērbu TvaicētājsApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Pro 13 512GBApple MacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 8GBMacBook Pro 13 512GB 2020Apple MacBook Pro 13MacBook Pro 512GB13T Pro 512GbMacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 16GB 512GB























