Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 256GB (MC6T4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 34,54 cm (13,6")
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 8 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Sequoia
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 256GB (MC6T4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 199,20€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Macbook Air 13 M4 QWERTZ 16GB RAM 256GB - Himmelblau DE | 195949890123

864,40€
864,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" 16+256GB SSD M4 Chip (2025) sky blue QWERTZ | MC6T4D/A | 0195949890123 | 1A05-202

890,35€
890,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6" 2025 M4/16/256GB SSD 8C GPU Himmelblau MC6T4D/A | MC6T4D/A | 0195949890123

892,05€
892,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13 M4 10-Core 256GB himmelblau | MC6T4D/A | 195949890123

927,80€
927,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Air 13.6 M4/16/256GB SSD QWERTZ DE 1A05-202

933,92€
938,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air: Apple M4 chip with 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 256GB SSD - Sky Blue ( MC6T4D/A MC6T4D/A?AT ) Portatīvais dators

935,00€
935,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M4 SkyBlue MC6T4D A Apple M4 Chip mit 10- CPU 8- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE keyboard

965,00€
965,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13-inch : M4 chip with 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 256GB SSD - Sky Blue MC6T4ZE/A

1 003,16€
1 008,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU 8C GPU/16GB/256GB SSD/Sky Blue/SWE Apple 195949890246 ( MC6T4KS/A ) Portatīvais dators

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M4 16GB 256GB SSD SWE Sky Blue MC6T4KS/ A portatīvais dators MC6T4KS/A

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" MC6T4ZE/A (2025) 256 GB Zils
MacBook Air 13" MC6T4ZE/A (2025) 256 GB Zils

1 059,00€
1 059,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" MC6T4RU/A (2025) 256 GB Zils
MacBook Air 13" MC6T4RU/A (2025) 256 GB Zils

1 059,00€
1 059,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air Sky Blue 13 " IPS 2560 x 1664 pixels Apple M4 16 GB Solid-state drive capacity 256 GB Apple M4 chip 10-core CPU/8-core GPU macOS 802.11ax Bluetooth version 5.0 Keyboard language Swedish Keyboard backlit Warranty 12 month(s) MC6T4KS/A

1 184,70€
1 184,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 53,8 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Debeszils |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 8 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P304,1 mm x A11,3 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,24 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Sequoia |
|---|
| Displeja izmērs: | 34,54 cm (13,6") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 664 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DC ieeja, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 256GB (MC6T4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Air 13.3Apple MacBook Air 13.6Apple MacBook Air 13.6 M2Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro RetinaApģērbs skriešanaiApple MacBook Air 13 256GBMacBook Air 16GB 256GBMacBook Air 13 256GBMacBook Air 13 8GB 256GBMacBook 16GB 256GBMacBook Air 13 16GBApple MacBook Pro 13 256GBMacBook Air 256GBApple MacBook Pro 13 16GBMacBook Air M2 16GB 256GB




































