Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 256GB (MHFA4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple A18 Pro
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
- Svars: 1,23 kg
- Procesors: Apple
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 256GB (MHFA4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 190,10€
29 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFA4ZE/A

604,72€
604,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo Apple A18 Pro / 8 GB / 256 GB / MacOS / Silver (MHFA4) + charger Apple w zestawie | Z1TN00021

626,30€
626,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Neo Apple A18 Pro / 8 GB / 256 GB / MacOS / Silver (MHFA4) + Apple lādētājs komplektā | Z1TN00021

638,05€
638,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Neo - A18 Pro | 13" | 8GB | 256GB | Mac OS | Silver | MHFA4ZE/A | 0195950851069

645,60€
645,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple MacBook Neo A18 Pro / 8 GB / 256 GB (MHFA4ZE/A)

649,37€
649,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo (13") A18 Pro/8GB/256GBSSD/Silber MacOS | MHFA4D/A | 0195950850727 | 84713000

656,05€
656,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver|CPU Apple A|A18 MHFA4ZE/A

658,62€
658,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo A18 Pro klēpjdators / 8 GB RAM / 256 GB atmiņa / Sudraba (MHFA4ZE/A)

659,70€
659,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8 Gt 256 Gt kannettava hopea MHFA4KS/A (0195950850840) ( JOINEDIT87111159 )

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU 8GB 256GB SSD - Silver MHFA4D/A (0195950850727) ( JOINEDIT88329024 )

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Silver/SWE - MHFA4KS/A

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Silver/INT - MHFA4ZE/A

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" (2026) MHFA4ZE/A 256 GB Sudrabs
MacBook Neo 13" (2026) MHFA4ZE/A 256 GB Sudrabs

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 256SSD SWE Silver MHFA4KS/ A portatīvais dators MHFA4KS/A

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 256SSD EN Silver MHFA4ZE/ A portatīvais dators MHFA4ZE/A

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13” - czip A18 Pro z 6-rdzeniowym CPU GPU 5-core, RAM 8GB, 256GB SSD - Silver MHFA4ZE/A

699,62€
704,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Neo 13 silber A18 Pro 8GB/256GB (MHFA4D/A)

701,71€
706,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Macbook Neo - A18 Pro | 13" | 8GB | 256GB | Mac OS | Srebrny | MHFA4ZE/A | 195950851069 | LT-STD-M13-APL-309

717,08€
717,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MacBook Neo 13" Silver MHFA4D A Apple A18 Pro chip, 6- CPU, 5- GPU, 8GB, 256GB SSD, DE keyboard

729,00€
729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe| MHFA4ZE/A

802,34€
802,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Neo 13" 8+256GB SSD (2026) silver QWERTZ | MHFA4D/A | 195950850727 | 164881

666,10€
666,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver CTO (like MHFA4) Z1TN00022 EU | 43594404

695,20€
695,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
13 collu MacBook Neo: Apple A18 Pro mikroshēma ar 6 kodolu CPU un 5 kodolu GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver CTO (kā MHFA4) Z1TN00022 EU | 43594404

699,30€
699,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13'' A18 Pro 8GB 256GB silber MHFA4D/A (195950850727) ( JOINEDIT87878244 )

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo (13") A18 Pro/8GB/256GBSSD/Silber MacOS MHFA4D/A (0195950850727) ( JOINEDIT87390985 ) Portatīvais dators

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Neo - A18 Pro 13" 8GB 256GB Mac OS Srebrny MHFA4ZE/A (195950851069) ( JOINEDIT87371345 ) Portatīvais dators

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 6‑core CPU 5‑core GPU/8GB/256GB/Silver/INT - MHFA4ZE/A MHFA4ZE/A (0195950851069) ( JOINEDIT87127904 ) Portatīvais dators

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 256SSD EN Silver MHFA4ZE/A MHFA4ZE/A (195950851069) ( JOINEDIT87390627 )

755,00€
755,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple Apple MacBook Neo 13apos;apos; 8+256GB SSD (2026) silver QWERTZ MHFA4D/A (0195950850727) ( JOINEDIT87241981 ) Portatīvais dators

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 16 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,50 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Krāsa: | Sudrabs |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P297,50 mm x A12,70 mm x D206,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A18 Pro |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.408 Pikseļi x 1.506 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Neo 13" 2026 A18 Pro 8GB 256GB (MHFA4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 16GBApple MacBook Pro 13 2011Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 2015Apple MacBook Pro 13 2017Apple MacBook Pro 13 i5Apple MBPApģērbu TvaicētājsMacBook Pro 13 8GB 256GBApple MacBook Pro 13 256GBMacBook Pro 13 256GBMacBook Air 13 8GB 256GBApple MacBook Air 13 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GB13 Pro 256GbMacBook Pro 13 8GBMacBook Pro 13 256GB 2020MacBook Pro 2019 13" 256GB


































