Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE64D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Displeja izmērs: 36,07 cm (14,20)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE64D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 200,85€
34 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBock Pro M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 24GB 1TB SSD - Silver MDE64D/A (0195950491203) ( JOINEDIT80405187 ) Portatīvais dators

2 190,00€
2 190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 Apple M5 10C CPU 10C GPU 24GB/1TB SSD/Silver/SWE Apple 195950491326 ( MDE64KS/A ) Portatīvais dators

2 205,00€
2 205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10C CPU, 10C GPU 24GB/1TB SSD/Silver/SWE | | MDE64KS/A | 195950491326

2 207,30€
2 207,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") M5 10/10-Core/24GB/1TBSSD/Silber MacOS MDE64D/A (0195950491203) ( JOINEDIT82884954 ) Portatīvais dators

2 270,00€
2 270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,40 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P312,60 mm x A15,50 mm x D221,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,55 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9.600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 36,07 cm (14,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.024 Pikseļi x 1.964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DC ieeja, HDMI izeja, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE64D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 15Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Power BankAptxAriston AndrisMacBook Pro 14 1TBMacBook Pro 10MacBook 14 1TBMacBook Pro 2025Apple Xs 10MacBook Pro 10.2MacBook Pro 1TBMacbook Pro 14 16GB 1TBApple MacBook Pro 14.2Apple Macbook Pro 2021 14





























