Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE34D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Displeja izmērs: 36,07 cm (14,2")
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE34D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 190,40€
41 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 14" 2025 M5/24/1TB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE34D/A | MDE34D/A | 0195950489798

1 978,05€
1 978,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" 2025 M5/24/1TB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE34D/A | MDE34D/A | 1A01-6G3

1 988,50€
1 988,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro Space Schwarz MDE34D/A - 35,6cm (14''), M5 10-Core Chip, 10-Core GPU, 24GB RAM, 1TB SSD / ohne Netzteil

1 989,22€
1 994,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro (14") 2025 (black 24 GB 1 TB (1 TB SSD) M5 MacOS German) MDE34D/A (0195950489798) ( JOINEDIT88007009 )

2 045,00€
2 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 | 14.2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Space Black | MDE34ZE/A | 195950490138 | LT-STD-M14-APL-331

2 065,10€
2 065,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 24GB 1TB SSD Space Black SWE MDE34KS/ A portatīvais dators MDE34KS/A

2 066,99€
2 066,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Gwiezdna Czerń | MDE34ZE/A | 195950490138 | LT-STD-M14-APL-331

2 067,85€
2 067,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro Space Schwarz MDE34D/A - 35 6cm (14'') M5 10-Core Chip 10-Core GPU 24GB RAM 1TB SSD / ohne Netzteil MDE34D/A (0195950489798) ( JOINEDIT80073257 ) Portatīvais dators

2 070,00€
2 070,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 24GB 1TB SSD Space Black ENG MDE34ZE/ A portatīvais dators MDE34ZE/A

2 071,15€
2 071,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14.2 24GB 1TB Apple M5 10-core Space Black MDE34DK/A

2 125,06€
2 130,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Laptop Apple MacBook Pro 14 M5 / 24 GB / 1 TB (MDE34D/A)

2 131,64€
2 131,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Pro 14 M5 / 24 GB / 1 TB (MDE34ZE/A) | MDE34ZE/A | 195950490138

2 175,10€
2 175,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/24GB/1TB GB SSD/Space Black/SWE MDE34KS/A

2 219,00€
2 219,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 24GB/1TB SSD/Space Black/SWE | Apple MDE34KS/A

2 220,47€
2 227,47€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Gwiezdna Czerń | MDE34ZE/A | 195950490138 | LT-STD-M14-APL-331

2 223,62€
2 223,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10CPU 10GPU 24GB 1TB SSD Space Black INT English MDE34ZE/A

2 292,40€
2 292,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Pro 14 M5 / 24 GB / 1 TB (MDE34D/A) MDE34D/A

2 310,01€
2 310,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 cala: M5 10C/10C, 24GB, 1TB SSD - Gwiezdna czerń MDE34ZE/A

2 332,25€
2 332,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 24GB/1TB SSD/Space Black/SWE | Apple | MDE34KS/A | 195950489910

2 402,80€
2 402,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" (2025) MDE34ZE/A 1 TB Melns
MacBook Pro 14" (2025) MDE34ZE/A 1 TB Melns

2 440,80€
2 440,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" (2025) MDE34KS/A 1 TB Melns
MacBook Pro 14" (2025) MDE34KS/A 1 TB Melns

2 602,80€
2 602,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Pro 2025 14" M5 10C/10G 24/1TB Space Black MDE34T/A 195950490046 MDE34T/A (195950490046) ( JOINEDIT80189634 ) Portatīvais dators

2 115,00€
2 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 24GB 1TB SSD - Space Black MDE34D/A (0195950489798) ( JOINEDIT80363691 ) Portatīvais dators

2 130,00€
2 130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 24GB, 1TB, Deutsch MDE34_CTO_48

2 155,84€
2 160,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro 14" M5 10C CPU 10C GPU 24GB 1TB Space Black INT English ( MDE34ZE ) Portatīvais dators

2 190,00€
2 190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14.2 24GB 1TB Apple M5 10-core Space Black MDE34DK/A (0195950489804) ( JOINEDIT80072994 )

2 200,00€
2 200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 Apple M5 10C CPU 10C GPU 24GB/1TB SSD/Space Black/SWE Apple 195950489910 ( MDE34KS/A ) Portatīvais dators

2 200,00€
2 200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10C CPU, 10C GPU 24GB/1TB SSD/Space Black/SWE | | MDE34KS/A | 195950489910

2 207,30€
2 207,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 24GB, 1TB, Deutsch MDE34_CTO_51

2 216,01€
2 221,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 32GB, 1TB, Deutsch MDE34_CTO_21

2 220,63€
2 225,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,4 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P312,6 mm x A15,5 mm x D221,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,55 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9 600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 36,07 cm (14,2") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3 024 Pikseļi x 1 964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DC ieeja, HDMI izeja, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 24GB 1TB (MDE34D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 15Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Macbook Pro 2021 14Apple Power BankAptxAriston AndrisMacBook Pro 14 1TBMacBook Pro 10MacBook 14 1TBMacBook Pro 2025Apple Xs 10MacBook Pro 10.2MacBook Pro 1TBMacbook Pro 14 16GB 1TBWindows Pro 10Apple MacBook Pro 14.2








































