Ilustrācija var atšķirties
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MYJH3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5 120 Pikseļi x 2 880 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 21 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,6 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MYJH3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 175,45€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Studio Display - Standard Glass - VESA Mount Adapter (Stand not included) ( MYJH3D/A ) monitors

1 690,00€
1 690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Studio Display, LED-Monitor 68.3 cm (27 Zoll), silber, Vesa Mount Adapter, Standardglas, 5K Retina, Webcam MYJH3D/A

1 694,02€
1 699,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Studio display - standard glass - uchwyt mocujący vesa. bez podstawki MYJH3MP/A

2 178,24€
2 178,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | A2525 |
|---|---|
| EPREL: | 1 053 323 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 21 kWh/1000h |
| Izmēri: | P623 mm x A362 mm x D31 mm |
|---|---|
| Svars: | 5,5 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,6 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5 120 Pikseļi x 2 880 pikseļi |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 600 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | DC ieeja, DisplayPort caur USB, Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MYJH3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple USB barošanas adapterisApple USB C adapterisApple vadsApple Xs 10Apraksts par kaķiAproces PāriemAprūpes Gultas LietotasApvidus skrituļslidasArabica kafijaAroma gold kapsulasApple Studio Display 27Apple studio displayApple Mac StudioApple Care Mac StudioPalielināmais StiklsŠķidrais StiklsPolikarbonāta StiklsAuto StiklsKamīna StiklsDisplay Mac























