Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MWWM3QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- Operētājsistēma: Apple watchOS 11
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MWWM3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch 10 GPS 46mm Silver Alu M/L Blue (MWWM3) | MWWM3QF/A | 0195949563720 | Q501-0C9

364,10€
364,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS 46mm Aluminium Silber Sportarmband Denim - M/L | MWWM3QF/A | 0195949563720

364,75€
364,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS 46mm Silver Aluminium Case with Denim Sport Band - M/L Model A2999 ( MWWM3QF/A MWWM3ET/A MWWM3Q/A MWWM3QC/A MWWM3QH/A MWWM3QI/A MWWM3QL/A MWWM3QN/A ) Viedais pulkstenis smartwatch

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS 46mm Silver Aluminium Case mit Denim Sport Band - M/L (MWWM3QF/A)

388,02€
393,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch 10 GPS 42mm Silver Aluminium Case with Denim Sport Band - S/M | MWWM3ET/A | 0195949553462 | 85176200

453,65€
453,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 10 GPS 46mm Silver Alu M/L Niebieski (MWWM3) MWWM3QF/A

459,56€
459,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS 42mm Silver alumīnija korpuss ar Denim sporta siksniņu - S/M | MWWM3ET/A | 0195949553462 | 85176200

469,70€
469,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS 46mm Silver Aluminium Case with Denim Sport Band - M/L MWWM3ET/A

477,60€
482,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Smartwatch Apple Watch 10 GPS 46mm Silver Alu M/L Niebieski (MWWM3) | MWWM3QF/A | 0195949563720

516,15€
516,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 10 GPS 46mm Silver Alu M/L Niebieski (MWWM3) MWWM3QF/A

569,14€
569,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,7 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,4 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 11 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MWWM3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























