Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF854ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF854ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Series 11 Cellular 42mm Jet Black / Black Sport Band - M/ L viedpulkstenis MF854ET/A

509,00€
509,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case | Black Sport Band - M/L MF854MP/A

536,61€
536,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Alu Sport Band M/L Czarny (MF854ZR/A)

541,84€
541,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminum Case with Sport Band (black) - M/L | MF854ZR/A | 195950630749

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Gehäuse mit Sport Band (black) - M/L | MF854ZR/A | 195950630749 | 163049

549,80€
549,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MF854MP/A | 195950630893 | ATAPPZAS11MF854

563,70€
563,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MF854ZR/A

571,07€
576,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MF854MP/A

571,67€
576,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze onyksu, pasek sportowy w kolorze Blackm - rozmiar M/L | MF854MP/A | 195950630893 | ATAPPZAS11MF854

575,40€
575,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L - MF854ET/A

579,00€
579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple Watch Series 11 jet black aluminium 42mm 5G black sport band Size M/L MF854ZR/A (0195950630749) ( JOINEDIT88007055 ) Viedais pulkstenis smartwatch

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MF854ET/A 195950468694 ) Viedais pulkstenis smartwatch

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | Apple MF854ET/A

588,70€
595,70€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 5G 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MF854ET/A

595,60€
595,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 42mm GPS+5G M/L Alu Sport jet black/black MF854ZR/A

605,69€
605,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MF854MP/A | 195950630893 | ATAPPZAS11MF854

605,98€
605,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | Apple | MF854ET/A | 195950468694

616,97€
616,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze onyksu, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MF854MP/A

625,70€
625,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Apple MF854ET/A

731,41€
733,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Sport Band M/L, jet black/black (MF854ET/A)

562,24€
562,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | | MF854ET/A | 195950468694

567,60€
567,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS+Cellular42mmJet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MF854MP/A (195950630893) ( JOINEDIT79291755 )

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L - MF854ET/A MF854ET/A (0195950468694) ( JOINEDIT88381799 )

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 42mm Diamantschwarz (Sportarmband schwarz) M/L MF854ZR/A (0195950630749) ( JOINEDIT79308783 ) Viedais pulkstenis smartwatch

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE NONAME MF854ET/A

631,81€
631,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze onyksu pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MF854MP/A (0195950630893) ( JOINEDIT80041657 )

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P36 mm x D9,70 mm x A42 mm |
|---|---|
| Svars: | 29,70 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 374 Pikseļi x 446 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF854ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































