Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MF8A4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MF8A4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Ser.11 GPS Cell 42mm Alu gr Sport sw S/M | MF8A4ZR/A | 0195950619638

485,70€
485,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ser.11 GPS Cell 42mm Alu gr Sport sw S/M | MF8A4ZR/A | 195950619638 | 163072

497,25€
497,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple Watch Series 11 space grey aluminium 42mm 5G black sport band Size S/M MF8A4ZR/A (0195950619638) ( JOINEDIT86452770 ) Viedais pulkstenis smartwatch

525,00€
525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 42mm Space Grau (Sportarmband schwarz) S/M MF8A4ZR/A (0195950619638) ( JOINEDIT79294833 ) Viedais pulkstenis smartwatch

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case | Black Sport Band - S/M MF8A4MP/A

536,61€
536,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Alu Sport Band S/M Czarny (MF8A4ZR/A)

541,84€
541,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MF8A4ZR/A

552,78€
557,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | MF8A4MP/A | 195950619607 | ATAPPZAS11MF8A4

565,55€
565,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MF8A4MP/A

571,67€
576,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch 11 42mm GPS+5G S/M Alu Sport space gray/black MF8A4ZR/A

572,50€
572,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości, pasek sportowy w kolorze Blackm - rozmiar S/M | MF8A4MP/A | 195950619607 | ATAPPZAS11MF8A4

577,30€
577,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 Cellular 42mm Space Grey / Black Sport Band - S/ M viedpulkstenis MF8A4ET/A

579,00€
579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | Apple MF8A4ET/A

588,70€
595,70€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 5G 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MF8A4ET/A

592,40€
592,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | 100608641 | 0195950619638 | WLONONWCROT72

595,24€
595,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | MF8A4MP/A | 195950619607 | ATAPPZAS11MF8A4

607,99€
607,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar S/M MF8A4MP/A

627,47€
627,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Cell/42/Sport Band/Black | 1357063-MF8A4 | 195950619607

630,70€
630,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Apple MF8A4ET/A

731,41€
733,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M 100608641

788,51€
791,01€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | | MF8A4ET/A | 195950469059

567,60€
567,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MF8A4ET/A

584,35€
584,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M 100608641 (0195950619638) ( JOINEDIT80511738 ) Viedais pulkstenis smartwatch

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MF8A4ET/A 195950469059 ) Viedais pulkstenis smartwatch

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Kosmiskā pelēka alumīnija korpuss ar melnu sporta siksniņu - S/M | MF8A4ET/A | 195950469059

594,70€
594,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS+Cellular42mmSpace Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MF8A4MP/A (195950619607) ( JOINEDIT79291756 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Viedpulkstenis 42 mm Sporta siksniņa Black | 1357060-MF8A4SK | 195950619621

608,50€
608,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Space Grey MF8A4WF/A

613,79€
618,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | Apple | MF8A4ET/A | 195950469059

616,97€
616,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P36 mm x D9,70 mm x A42 mm |
|---|---|
| Svars: | 29,70 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 374 Pikseļi x 446 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MF8A4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































