Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEV44ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEV44ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
51 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Serie 11 46mm AC/Space Grey SB/Black M/L ITA MEV44QL/A 195950463330 MEV44QL/A (195950463330) ( JOINEDIT79347122 )

470,00€
470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Gray Aluminum Case | Black Sport Band - M/L | MEV44MP/A | 195950631951 | ATAPPZAB11MEV44

494,80€
494,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium 46mm Space Grau (Sportarmband schwarz) M/L MEV44ZR/A (0195950631982) ( JOINEDIT79294827 ) Viedais pulkstenis smartwatch

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 46mm GPS Alu M/L Sport Band space gray/black MEV44ZR/A (0195950631982) ( JOINEDIT80192539 ) Viedais pulkstenis smartwatch

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS koperta 46 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości, pasek sportowy w kolorze Blackm - rozmiar M/L | MEV44MP/A | 195950631951 | ATAPPZAB11MEV44

506,10€
506,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11/46/Sporta siksniņa/Black | 1357060-MEV44SK | 195950631975

506,55€
506,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MEV44ET/A 195950463224 ) Viedais pulkstenis smartwatch

510,00€
510,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey MEV44WF/A

514,34€
519,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 (GPS) - 46 mm - Space grau MEV44ZR/A (0195950631982) ( JOINEDIT79296110 )

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS46mmSpace Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEV44MP/A (195950631951) ( JOINEDIT79291742 )

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm tahtiharmaa alumiinikuori ja musta urheiluranneke M/L MEV44QN/A (0195950463347) ( JOINEDIT79269369 )

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Gray MEV44ZR/A (0195950631982) ( JOINEDIT80511756 ) Viedais pulkstenis smartwatch

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 11 GPS 42mm Space Grey Alu Sport Band M/L Czarny (MEV44MP-A) MEV44MP-A

549,44€
549,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS koperta 46 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MEV44MP/A

549,45€
549,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 46mm, Space Gray | MEV44ZR/A | 0195950631982 | WLONONWCROSXS

557,61€
557,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 11 GPS 42mm Space Grey Alu Sport Band M/L Czarny (MEV44MP-A) MEV44MP-A (195950631951) ( JOINEDIT87699163 ) Viedais pulkstenis smartwatch

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS koperta 46 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarosci pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MEV44MP/A (0195950631951) ( JOINEDIT79695605 )

590,00€
590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS 42mm Space Grey Alu Sport Band M/L Czarny (MEV44ZR/A)

600,39€
600,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 GPS 42mm Space Grey Alu Sport Band M/L Black (MEV44ZR/A) | MEV44ZR/A | 0195950631982

609,85€
609,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEV44WF/A

694,17€
696,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,7 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 37,8 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEV44ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























