Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 7 GPS 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN03FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta aproce
- Operētājsistēma: Apple watchOS 7
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: OLED
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN03FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Fitbit Charge 6
no 115,00€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Amazfit Bip 6
no 67,44€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 436,60€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Series 7 GPS, 41mm Green Aluminium Case with Sport Band - Regular Clover MKN03EL/A

366,97€
366,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 7 GPS 41mm Green Aluminium Case with Sport Band Regular Clover MKN03EL/A

717,40€
717,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P35 mm x D10,70 mm x A41 mm |
|---|---|
| Svars: | 32 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta aproce |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 352 Pikseļi x 430 pikseļi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 7 |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN03FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























