Ilustrācija var atšķirties
Artemide Skydro
Ražotājs: Artemide
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampas jauda: 29 W
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 2.288 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Materiāls: Alumīnijs, Tērauds
- Aizsardzības klase: IP 20
Cenas vēsture
1M 3M6M
Artemide Skydro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Artemide
Populāri produkti

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Louis Poulsen PH 5
no 829,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Artemide Skydro LED dizainera griestu lampa, 3000K 1060046

3 508,58€
3 508,58€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P142 cm x A42 cm x G136 mm |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs, Tērauds |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 29 W |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 2.288 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Artemide Skydro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















