Ilustrācija var atšķirties
ASUS PA24AC
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24,10
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 61,20 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS PA24AC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Monitor 24 inch PA24AC ProArt WUXGA IPS 100% sRGB 1200cd/m2 500:1 HDMI USB-C DP PIVOT Speaker PIP PBP

578,99€
583,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 387775 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 16 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P53,20 cm x A48,80 cm x D20,20 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,50 kg |
| PA24AC |
| Ekrāna diagonāle: | 61,20 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24,10 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-C |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS PA24AC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























