Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime X370-A
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.1, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 2.666 MHz
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS Prime X370-A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS Prime A520M-K
no 49,32€

GIGABYTE B550M K
no 61,15€

GIGABYTE B550M Aorus Elite
no 81,37€

ASRock B550M-HDV
no 66,40€

MSI MPG B850I Edge TI WiFi
no 218,57€

MSI MPG X670E Carbon WiFi
no 316,52€

MSI MAG B650 Tomahawk WiFi
no 161,65€

GIGABYTE B550 Gaming X V2
no 79,70€

GIGABYTE B550I Aorus Pro AX
no 141,70€

ASRock X570D4U-2L2T/BCM
no 525,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 8GB RAM Speicher für Asus PRIME X370-A DDR4 UDIMM ECC 2400MHz (SP241549)

245,02€
250,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.666 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| Iebūvētā grafiskā karte: | Jā |
|---|---|
| Grafikas čips: | AMD Radeon grafika |
| LAN mikroshēma: | Realtek RTL8111H |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887-VD2 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | AMI |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D23,70 cm |
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.1, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 2x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS Prime X370-A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















