Ilustrācija var atšķirties
Boccia 3239-03
Ražotājs: Boccia
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Titāns
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Titāns
- Kronis: Jā
- 12-/24-stundu formāts: 12 stundu
Cenas vēsture
1M 3M6M
Boccia 3239-03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Boccia
Populāri produkti

Boccia 3189-02
no 147,89€

Emporio Armani AR1925
no 136,72€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,32€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 184,48€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,59€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,46€

Fossil Raquel ES5221
no 163,59€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Boccia 3239-03 dāmas pulkstenis Titāns 28mm 5atm

138,59€
138,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Ciparnīca: | Jā |
|---|
| Diametrs: | 28 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A7 mm |
| Materiāls Aproce: | Titāns |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Titāns |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Boccia 3239-03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















