Ilustrācija var atšķirties
Skagen Signatur (SKW2785)
Ražotājs: Skagen
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Skagen Signatur (SKW2785)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Skagen
Populāri produkti

Skagen Signatur (SKW2838)
no 118,93€

Emporio Armani AR1925
no 136,94€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,46€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 405,00€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,60€

Nixon The Time Teller Acetate
no 278,39€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,29€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Skagen Zegarek Damski Skagen Signatur SKW2785 + BOX

141,37€
141,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zegarek Damski Skagen Signatur SKW2785 + BOX | SKW2785 | 4013496513929

143,05€
143,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sieviešu pulkstenis Skagen Signatur SKW2785 + KASTE | SKW2785 | 4013496513929

147,70€
147,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Rokas pulkstenis Skagen Signatur SKW2785 + BOX SKW2785

158,50€
158,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zegarek Damski Skagen Signatur SKW2785 + BOX SKW2785

162,02€
162,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zegarek Damski Skagen Signatur SKW2785 + BOX SKW2785 (4013496513929) ( JOINEDIT70061744 ) Rokas pulksteņi

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
|---|---|
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A7 mm |
| Svars: | 32 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Skagen Signatur (SKW2785)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























