Ilustrācija var atšķirties
Bosch ComfortLine TKA6A041
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.200 W
- Tilpums litros: 1,25 l
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Stikla kanna
- Ietilpība tasītēs: 15 tasīte(s)
- Aromāta izvēles slēdzis: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TKA8A053
no 93,15€

Bosch TKA8A683
no 114,01€

Bosch Styline TKA8A681
no 114,01€

Bosch MyMoment TKA3M133
no 55,64€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Moccamaster KBG Select
no 240,00€

Krups KM6008
no 58,74€

Severin KA 4817
no 40,21€

Clatronic KA 3356
no 18,80€

Philips Eco Conscious Edition HD5120
no 52,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Ekspres przelewowy tka 6a041

56,51€
56,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P28,50 cm x A35,50 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,20 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Stikla kanna |
| Jauda: | 1.200 W |
| Tilpums litros: | 1,25 l |
| Ietilpība tasītēs: | 15 tasīte(s) |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gbh 2 21Bosch Kafijas AutomātsBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















