Ilustrācija var atšķirties
Bosch My Way 2 TAS6502
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,30 l
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Sūkņa spiediens: 3,30 bar
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Noņemams ūdens tvertne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch My Way 2 TAS6502
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Tassimo Finesse
no 33,00€

Sage The Creatista Pro
no 760,95€

Delonghi Citiz EN167
no 107,28€

Krups Inissia
no 70,10€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 70,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 138,80€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Krups CitiZ XN741B
no 135,99€

Krups Genio S KP2431
no 62,49€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch TAS 6502 ( TAS6502 4242005137145 ) Kafijas automāts

97,00€
97,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TASSIMO MY WAY 2 TAS6502 - Kaffeemaschine

117,18€
122,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A29 cm x P23 cm x D32,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,30 l |
| Sūkņa spiediens: | 3,30 bar |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējama plaukta virsma: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch My Way 2 TAS6502
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch PerforatorsBosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBridge ModemsBosch 2 28My Little Pony RotaļlietasBosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch Kombains






















