Ilustrācija var atšķirties
Bosch MyMoment TAT4M223
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tosteris
- Jauda: 950 W
- Temperatūras izvēle: Bezpakāpju
- Grauzdiņu šķēļu skaits: 2 šķēles
- Maizītes uzgalis: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Taustiņi: Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana
- Drupaču atvilktne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MyMoment TAT4M223
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch MyMoment TAT2M121
no 35,20€

WMF Stelio tosteris
no 46,00€

WMF Küchenminis garššķēlumu tosteris
no 67,90€

Philips Daily Collection HD2581
no 22,70€

Smeg TSF01CREU
no 141,90€

Tefal Toast N'Grill TL6008
no 86,70€

Smeg TSF01BLEU
no 130,00€

Severin AT 2515
no 29,60€

Kitchenaid 5KMT221EAC
no 95,95€

Smeg TSF02SSEU
no 182,05€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch MyMoment TAT4M223 czarny ( TAT4M223 14207795 ) Tosteris

46,00€
46,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH TAT4M223 Compact toaster MyMoment TAT4M223

48,70€
48,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TAT4M223 tosteris

51,44€
51,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tosteris Divu šķēļu tosteris BOSCH TAT4M223 - Jauda 950 W - Grilēšana un drupatas trauks - Melns/Nerūsējošais tērauds

56,70€
56,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Toster Bosch TAT4M223 TAT4M223

57,83€
57,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Automātiska maizes centrēšana |
| High-Lift mazām maizes šķēlītēm |
| Izmēri: | P29,3 cm x A20,7 cm x D17,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,7 kg |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Jauda: | 950 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Bezpakāpju |
| Grauzdiņu šķēļu skaits: | 2 šķēles |
|---|---|
| Taustiņi: | Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana |
| Drupaču atvilktne: | Jā |
| Apbrūnināšanas līmenis: | Jā |
| Maizītes uzgalis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Drošības slēdzis: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MyMoment TAT4M223
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Pfs 3000-2Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBrieža CepetisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























