Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 FFL023MW0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 7
- Gatavošanas programmu skaits: 3
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 570,87€

Bosch Serie 2 BFL523MW3
no 185,66€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 247,06€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 128,00€

Hisense H20MOBP1HI
no 78,02€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 630,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 360,51€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 620,19€

Medion MD 15644
no 78,25€

Samsung MS23B3515AS
no 116,59€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch FFL023MW0 / 615886

123,00€
123,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 FFL023MW0 mikroviļņu krāsns Novietojams uz galda Solo mikrovilnis 20 L 800 W Balts

126,33€
126,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 s2, mikroviļņu krāsns, 44x26cm, balta FFL023MW0

129,50€
129,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 mikroviļņu krāsns

129,99€
129,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 mikroviļņu krāsns FFL023MW0

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Microwave Oven FFL023MW0 Free standing 800 W White ( FFL023MW0 251090669 4242005296729 ) Mikroviļņu krāsns

135,00€
135,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 ws Mikrowellengerät 800 W 20l Reinigungsunterstüt.AutoPilot7 (FFL023MW0)

137,35€
142,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 2 FFL023MW0 mikroviļņu krāsns Novietojams uz galda Solo mikrovilnis 20 L 800 W Balts

140,54€
153,54€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
BOSCH FFL023MW0 Series 2 (white)

142,96€
142,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 FFL023MW0

145,13€
145,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 FFL023MW0 (4242005296729) ( JOINEDIT87532804 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 Serie 2 (weiß) | FFL023MW0 | 4242005296729

155,75€
155,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0

157,00€
157,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
FFL023MW0 Serie 2, Mikrowelle

158,00€
170,99€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Bosch | Microwave Oven | FFL023MW0 | Free standing | 800 W | White | FFL023MW0 | 4242005296729

165,51€
165,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch FFL023MW0 | FFL023MW0 | 4242005296729

173,95€
173,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 3 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 4 |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P44,20 cm x A26 cm x D34,50 cm |
| Svars: | 11,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris
































