Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 BFL7221B1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 21 l
- Jauda: 900 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 7
- Gatavošanas programmu skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 BFL7221B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 97,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 296,75€

Sharp R-242
no 85,00€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 617,54€

Severin MW 7761
no 109,43€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 580,50€

Beko BMOB17131X
no 251,90€

Cecotec GrandHeat 2300 Flatbed Touch
no 114,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BFL7221B1 ART#1399230

571,64€
571,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mikroviļņu krāsns iebūvējama - BOSCH SER8 - BFL7221B1 - Melna - 21 L - 38,2 x 59,4 x 31,8 cm

594,74€
594,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BFL7221B1 Iebūvējama mikroviļņu krāsns

619,66€
619,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BFL7221B1 / 300171

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 8 BFL7221B1 microwave Built-in Solo microwave 21 L 900 W Black 4242005319985 ( BFL7221B1 231087362 BO010666 ) Mikroviļņu krāsns

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 8 BFL7221B1 microwave Built-in Solo microwave 21 L 900 W Black

644,75€
649,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Iebūvējama mikroviļņu krāsns Bosch Serie | 8, AutoPilot 7, 900W, 38cm, BFL7221B1, Melna

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BFL7221B1 s8 mikroviļņu krāsns 21L, iebūvējama, melna, kreisā eņģe BFL7221B1

653,70€
653,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BFL7221B1 Iebūvējama mikroviļņu krāsns BFL7221B1

662,48€
662,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Iebūvējamā Mikroviļņu Krāsns Bosch BFL7221B1 Melna

671,99€
671,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 8 BFL7221B1 microwave Built-in Solo microwave 21 L 900 W Black | BFL7221B1 | 4242005319985 | 1001350468

717,40€
717,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 21 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 4 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 3 |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P59,4 cm x A38,2 cm x D31,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 16,9 kg |
| Integrējams |
| Jauda: | 900 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 BFL7221B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





















