Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 FF023LMB2
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 7
- Atkausēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FF023LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 310,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 97,00€

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 126,60€

Severin MW 7761
no 109,43€

Bosch Serie 2 BFL523MW3
no 188,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens standing microwave FF023LMB2 800W black ( FF023LMB2 ) Mikroviļņu krāsns

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 FF023LMB2 Mikrowelle Arbeitsplatte Solo-Mikrowelle 20 l 800 W Schwarz (FF023LMB2)

117,21€
122,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens iQ300 FF023LMB2 (Black) | FF023LMB2 | 4242003905210

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Mikrobangė Siemens FF023LMB2 4242003905210

128,26€
128,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FF023LMB2 mikroviļņu krāsns FF023LMB2

132,99€
132,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FF023LMB2 mikroviļņu krāsns

144,46€
144,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Kuchenka mikrofalowa Siemens standing microwave FF023LMB2 800W Kolor: CZARNY

152,76€
152,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FF023LMB2 iQ300

154,09€
154,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka mikrofalowa Siemens standing microwave FF023LMB2 800W Kolor: CZARNY FF023LMB2

160,58€
160,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P44,20 cm x A26 cm x D34,50 cm |
| Svars: | 11,80 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FF023LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


























