Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KIR41NSE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 101 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 204 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIR41NSE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIR41NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Bosch Serie 4 KSV36VXDP
no 685,00€

Gorenje RB492PW
no 162,80€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 760,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Gorenje R619EES5
no 450,69€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bomann VS 2185.1
no 200,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Lodówka Bosch KIR41NSE0

458,52€
458,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Fridge KIR41NSE0 | KIR41NSE0 | 4242005323227 | HZBOSLK141NSE00

490,80€
490,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIR41NSE0 fridge Built-in 204 L E White ( KIR41NSE0 4242005323227 ) Iebūvējamais ledusskapis

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR41NSE0 4242005323227

508,43€
508,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR41NSE0 iebūvējamais ledusskapis KIR41NSE0

518,96€
518,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR41NSE0 iebūvējamais ledusskapis

518,96€
518,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIR41NSE0 KIR41NSE0 (4242005323227) ( JOINEDIT87542273 )

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Chłodziarka KIR41NSE0 | KIR41NSE0 | 4242005323227 | HZBOSLK141NSE00

556,75€
556,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIR41NSE0 fridge Built-in 204 L E White

559,70€
564,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 2 KIR41NSE0 fridge Built-in 204 L E White KIR41NSE0

574,80€
574,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR41NSE0

708,00€
708,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 769775 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 101 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 204 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A122,10 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 38 kg |
| KIR41NSE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIR41NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris



























