Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KIR21NSE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 92 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 136 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIR21NSE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIR21NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Gorenje RB492PW
no 162,65€

Gorenje R4142PW
no 325,00€

avots: M79
Amica VKS 351 116 W
no 140,00€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 740,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Beko TSE1284N
no 169,99€

avots: M79
Amica UVKSD 351 951
no 265,00€

Bomann VS 2185.1
no 200,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KIR 21NSE0 KIR21NSE0 (4242005330119) ( JOINEDIT37867442 )

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch KIR 21NSE0 | KIR21NSE0 | 4242005330119

570,80€
570,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodówka Bosch Bosch KIR 21NSE0 | KIR21NSE0 | 4242005330119

578,95€
578,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodowka Bosch Bosch KIR 21NSE0 KIR21NSE0 (4242005330119) ( JOINEDIT63600708 )

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch Bosch KIR 21NSE0 | KIR21NSE0 | 4242005330119

649,30€
649,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 841045 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 92 kWh/gadā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 136 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A87,40 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 29 kg |
| KIR21NSE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIR21NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris























