Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KAG93AIEP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Side-by-Side
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 323 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 369 l
- Saldētavas tilpums: 369 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KAG93AIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 KMC85LBEA
no 1 485,43€

Hisense RS818N4TFE
no 914,76€

Gorenje NRR9185EAXLWD
no 705,00€

Siemens iQ500 KF96NAXEA
no 1 425,00€

LG SLIM InstaView GMG861MBAE
no 1 610,10€

Hisense RS818N4TIC
no 2 328,15€

LG GSGV81EPLL
no 1 205,00€

Hisense RQ760N4IFE
no 1 899,55€

Bomann SBS 7344
no 671,50€

Gorenje NRR9185ESXL
no 851,30€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KAG93AIEP Serie 6 Side-by-Side Freistehende Kühl-Gefrier-Kombination | KAG93AIEP | 4242005192571

1 743,30€
1 743,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KAG93AIEP side-by-side ledusskapis Brīvi stāvošs Stainless steel 531 L A++ ( KAG93AIEP ) Ledusskapis

1 805,00€
1 805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KAG93AIEP ledusskapis

1 864,12€
1 864,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KAG93AIEP ledusskapis KAG93AIEP

1 902,16€
1 902,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KAG93AIEP Serie 6, Side-by-Side edelstahl/grau

2 536,60€
2 541,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| 274347 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 323 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 42 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | D (Skala A-D) |
| Energoefektivitātes klase (GFR): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (GFR): | 323 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas (GFR): | 42 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase (GFR): | D (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 12 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 3 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Nē |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus drupinātājs, Ledus veidotājs, Ūdens dzesētājs, Ūdens filtrs |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Jā |
| Aukstuma kameras tilpums: | 369 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Saldētavas tilpums: | 369 l |
|---|---|
| Saldētavas plaukti: | 5x |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Izmēri: | P90,80 cm x A178,70 cm x D70,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 120,20 kg |
| KAG93AIEP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KAG93AIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























