Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,5 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 78 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 48 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Beko DVS05024W
no 273,00€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 602,85€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 489,01€

Gorenje GI561D10S
no 454,85€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trauku mašīna BOSCH SPV2IKX10E | SPV2IKX10E | 4242005183821 | AGDBOSZMZ0299

345,80€
345,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SPV2IKX10E

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPV2IKX10E 45cm iebūvējama! / 2913518

358,00€
358,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings F

362,42€
362,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPV2IKX10E ART#1383030

367,59€
367,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPV2IKX10E iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

379,99€
379,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPV2IKX10E iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna SPV2IKX10E

384,99€
384,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPV2IKX10E 2s Iebūvējamā trauku mašīna 45cm SPV2IKX10E

393,00€
393,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Bosch SPV2IKX10E

394,00€
394,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings A+ ( SPV2IKX10E 20109171 4242005183821 ) Iebūvējamā Trauku mazgājamā mašīna

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Bosch SPV2IKX10E | SPV2IKX10E | 4242005183821 | AGDBOSZMZ0299

405,55€
405,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings F

423,32€
428,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch sadzīves tehnika Iebūvējamā Trauku Mazgājamā Mašīna Bosch SPV2IKX10E White

428,98€
428,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 2s, iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, 45cm, F, InfoLight, SPV2IKX10E

433,10€
433,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Bosch Indaplovė Bosch SPV2IKX10E BO010288

380,38€
380,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 213 268 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Tīrīšanas iedarbība: | A |
| Žāvēšanas efekts: | A |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,5 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 78 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 48 dB |
| Programmas: | 5x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P44,8 cm x A81,5 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 26,64 kg |
| SPV2IKX10E |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris































