Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 76 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 46 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Beko DVS05024W
no 273,00€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 604,35€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 489,01€

Gorenje GI561D10S
no 454,85€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Dishwasher SPS2HKI42E ( SPS2HKI42E 4242005415946 )

430,00€
430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E dishwasher Freestanding 10 place settings E

486,73€
491,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E pabūvējamā trauku mazgājamā mašīna 45cm SPS2HKI42E

487,20€
487,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Bosch SPS2HKI42E | SPS2HKI42E | 4242005415946

491,45€
491,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1 422 875 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 76 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 46 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P45 cm x A84,5 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 42,37 kg |
| SPS2HKI42E |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris























