Ilustrācija var atšķirties
Siemens Hausgeräte iQ300 SR43ES25ME
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,7 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 51 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M
Siemens Hausgeräte iQ300 SR43ES25ME
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 505,76€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 347,15€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Bosch Hausgeräte Serie 6 SPS6EMI21E
no 678,80€

Bosch Serie 2 SPI2HKS42E
no 417,55€

Beko DVS05024W
no 273,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens SR43ES25ME iQ300 (edelstahl (gebürstet)/schwarz, 45 cm, Home Connect)

576,69€
581,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Siemens SR43ES25ME iQ300 astianpesukone 45 cm harjattu teras SR43ES25ME (4242003979228) ( JOINEDIT77959209 )

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SR43ES25ME iQ300 (edelstahl (gebürstet)/schwarz 45 cm Home Connect) SR43ES25ME (4242003979228) ( JOINEDIT87624583 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SR43ES25ME iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

708,99€
708,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Siemens SR43ES25ME SR43ES25ME (4242003979228) ( JOINEDIT89188139 )

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2 273 853 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,7 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 51 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P44,8 cm x A81,5 cm x D57,3 cm |
|---|---|
| Svars: | 32 kg |
| SR43ES25ME |
| Iebūvējams |
Cenas vēsture
1M
Siemens Hausgeräte iQ300 SR43ES25ME
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















