Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 Flexxo Gen2 BBH3K2801
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 28 V
- Akumulatora darbības laiks: 55 min
- Uzlādes laiks: 5 h
- Uzlādes stacija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 Flexxo Gen2 BBH3K2801
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 332,70€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 306,90€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 235,55€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BBH 3 K 2801 ( BBH3K2801 ) Putekļu sūcējs

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBH 3 K 2801 | BBH3K2801 | 4242005279692

277,45€
277,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBH 3 K 2801 BBH3K2801

292,13€
292,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vertikālais putekļsūcējs Bosch BBH3K2801 | BBH3K2801 | 4242005279692

297,10€
297,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch series | 4 Flexxo Gen2 BBH3K2801 sr, stick vacuum cleaner (silver) BBH3K2801

315,10€
315,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 BBH3K2801 Stabstaubsauger/Elektrischer Besen Beutellos Silber (BBH3K2801)

349,05€
354,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P26,50 cm x A115 cm x D18 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,30 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 28 V |
| Akumulatora darbības laiks: | 55 min |
| Uzlādes laiks: | 5 h |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Skaņas spiediens: | 82 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| LED-apgaismojums: | Jā |
| Papildu sprauslas: | Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 Flexxo Gen2 BBH3K2801
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Usb 3.2 Gen2 Type CBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs


























