Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 SMV4ETX08E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 64 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 13
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 531,39€

Bosch Serie 8 SMD8TCX04E
no 916,18€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 713,70€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 741,52€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 710,00€

Siemens iQ700 SN87TX02CE
no 914,72€

Siemens iQ700 SX87TX02CE
no 1 074,02€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 841,05€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 606,86€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SMV4ETX08E dishwasher Fully built-in 13 place settings B SMV4ETX08E

570,60€
570,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E dishwasher Fully built-in 13 place settings B | SMV4ETX08E | 4242005456215 | AGDBOSZMZ0415

570,65€
570,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E dishwasher Fully built-in 13 place settings B

571,79€
571,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E dishwasher Fully built-in 13 place settings B

613,00€
625,99€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Bosch SMV4ETX08E trauku mazgājamā mašīna Pilnībā iebūvēts 13 vietas B

615,29€
615,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SMV4ETX08E dishwasher. Fully integrated. 13 place settings

615,83€
615,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Trauku mazgājamā mašīna SMV4ETX08E | SMV4ETX08E | 4242005456215 | AGDBOSZMZ0415

633,50€
633,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E Iebūvējama Trauku Mazgājamā Mašīna SMV4ETX08E

649,80€
649,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Dishwasher SMV4ETX08E ( SMV4ETX08E ) Iebūvējamā Trauku mazgājamā mašīna

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E trauku mazgājamā mašīna, pilnībā iebūvējama, 13 vietas, B klases energoefektivitāte AGDBOSZMZ0415

669,45€
669,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E trauku mazgājamā mašīna, pilnībā iebūvēta, 13 vietu komplekts B AGDBOSZMZ0415

684,26€
684,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4ETX08E dishwasher Fully built-in 13 place settings B

703,38€
708,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SMV4ETX08E Serie 4, Spülmaschine

913,00€
925,99€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1776410 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 64 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 13 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A82 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 34,50 kg |
| SMV4ETX08E |
| Pilnībā integrējams |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE suņu barībaBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators






























