Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 SN87TX00CE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 54 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 43 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 SN87TX00CE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 555,00€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 763,15€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 580,35€

Bosch Serie 4 SMU4EAS28E
no 694,50€

Bosch Serie 6 SMD6ECX12E
no 750,00€

Bosch Serie 8 SMD8TCX04E
no 1 270,00€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zmywarka Siemens Imontuojama indaplove Siemens SN87TX00CE ( SN87TX00CE 4242003943830 ) Iebūvējamā Trauku mazgājamā mašīna

1 195,00€
1 195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SN87TX00CE IQ700, Spülmaschine 60 cm, Home Connect

1 258,62€
1 263,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Zmywarka Siemens Zabudowana zmywarka SN87TX00CE | SN87TX00CE | 4242003943830

1 274,40€
1 274,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna Siemens SN87TX00CE | SN87TX00CE | 4242003943830

1 340,25€
1 340,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zmywarka Siemens Zabudowana zmywarka SN87TX00CE SN87TX00CE

1 463,23€
1 463,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1574052 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 54 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 43 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
|---|---|
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 43,10 kg |
| SN87TX00CE |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 SN87TX00CE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0
























